Bolu Lale Bahçesi

Bolu LaleBahçesi Anaokulu

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Okulumuzun Yapısı Bolu Merkez Aşağısoku Mahallesinde 5 katlı olup 1950 metrekare kapalı alan, 500 metrekare açık alanımız vardır. Okulumuz 2018 yılında deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olup 160 kapasite ile eğitim ve öğretime açılmıştır. Yemeklerimiz okul bünyesinde pişirilmekte olup temizlik ve hijyen konusunda oldukça hassasiyet gösterilmektedir. En ince ayrıntısına kadar çocuklarımızın gelişimi için dizayn edilmiş okulumuzda çocuklarım türlü ihtiyacı gözetilmekte ve doyasıya eğlenerek öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Lalebahçesi Anaokulu olarak; Geleceğimizi emanet edeceğimiz biricik yavrularımızı her yönüyle hayata hazırlamak amacıyla bu eğlenceli eğitim yolculuğuna çıktık. En kıymetli varlıklarınız olan evlatlarınızı bizlere teslim ettiğinizin bilincinde olarak tüm ekibimizle var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

blb-1

DEĞERLERİMİZ

Lalebahçesi Anaokulu geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefler…

Bu eğitim; okulumuza özgü geliştirilen eğitim programları ile öğrencilerimizin sosyal, zihinsel ve duygusal gelişimine katkı sağlamayı, konuşma, hızlı okuma, yazma becerisi ve iletişim eğitimleriyle öğrencilerimiz model alınacak birer birey olmasını hedefler.

YARDIMSEVERLİK

LİDERLİK

DOĞRULUK

ADALET

SEVGİ VE SAYGI

SORUMLULUK

Her çocuk özel yeteneklere sahip olarak doğar ve her biri yaptıklarıyla, hayalleriyle, değerleriyle, birikimleriyle, iç dünyalarıyla biriciktir ve önemlidir. Aldığı eğitim ve yaşadığı çevre ile bu yetenekler ya körelir ya da gelişir. Bu konudaki farkındalığımız ve her çocuğun kendi içinde kocaman bir dünya oluşuna dair inancımız; her öğrencinin kendine özel bir “Gelecek Vizyonu” belirlememize vesile olmuştur.

“Zenginleştirme Eğitim Modelimiz çerçevesinde geliştirilen “Değerlerimiz Geleceğimizdir” Projesiyle her öğrencinin kendine özgü ve açığa çıkarılmayı bekleyen özelliklerinin keşfedilmesiyle kişiye özel bireysel rehberlik  sunulmaktadır. Bu proje ile her öğrencimizin bütün yönleriyle kendini tanıma
fırsatı bulması ve küçük yaştan itibaren bilinçli bir şekilde kendi geleceğine yön verebilmesine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

EĞİTİM MODELİMİZ

Büyük hedeflerle ve sizlerden aldığımız destekle çıktığımız bu eğitim yolculuğunda başarımızın en büyük ortağı, profesyonel eğitimci kadromuz ve destek birimlerimizdir. Alanında uzman kişilerden oluşan bu kadromuz çocuklarımızın her türlü eğitim sürecini desteklemektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

LALEBAHÇESİ ANAOKULU

Bolu’nun Aşağısoku Mahallesinde Geleceğin Değerleri‘ni yetiştirmek için kuruldu.

MÜKEMMEL HİZMET

ÇEVRECİ YAKLAŞIM

blb

YETENEKLİ KADRO

EĞLENCELİ VAKİT

Çocuğunuz için en iyi tercih Bolu LaleBahçesi Anaokulu

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Scroll to Top
Soru Sor
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhabalar!
Size yardımcı olmamızı ister misiniz?